HomeSport

Ceremonia e inaugurimit të stadiumit, shikoni koreografinë dhe këngët

Shqipëria pret mbrëmjen e sotme Francën, kampione të Botës, në një ndeshje të veçantë, ku inaugurohet edhe stadiumi i ri Kombëtar.

Besa Kokëdhima këndon himnin e Francës. Vërshëllehet nga i gjithë stadiumi.

Nis në fushë ceremonia e inaugurimit të stadiumit të ri “Air Albania”. Koreografi me të rinj në mesin e fushës. Këndojnë edhe këngëtarët Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Era Istrefi.

flamur shqiptar
ceremonia

Në stadium lexohen formacionet. Brohoritje nga tifozët për emrat e futbollistëve.


TË NGJASHME