HomeShowbiz

“Çfarë bën nëse Marku të tradhton?”/ Rudina e prerë në përgjigje

Si një nga aktoret dhe moderatoret më të dashura për publikun, Rudina Dembacaj është shumë aktirve edhe në rrjetet sociale, ku herë pas here zhvillon biseda virtuale me ndjekësit e saj. Në bashkëbisedimin e fundit, dikush e ka pyetyr Rudiën se çfarë do të bënte nëse Marku e tradhton dhe siç mund të pritet përgjigja e saj është e qartë si kristali!

“Me të tradhtu Marku ça bën? E lë direkt”, ka shkruar ndjekësi dhe Rudina i është përgjigjur: “Sigurohu e thuaj lamtumirë”, ndërsa në sfond e ka shoqëruar edhe më këngën e Elita 5 “Lamtumirë”.

Kujtojmë që në intervistat e mëprashme, aktorja është shprehur që nuk do ta falte kurrë tradhtinë.


TË NGJASHME