HomeSociale

Çfarë ndodh te tregu në Shkodër? Biznesmeni sms Berishës

Një biznesmen ka denoncuar tek ish kryeministri Sali Berisha situatën në tregun e shumicës në Shkodër. Berisha shkruan në komentin e tij se ky treg ndodhet “në duart e mafies” gjithashtu përmend edhe emrin e deputetit te PS Luan Harusha.

JA POSTIM I BERISHES DHE MESAZHI I QYTETARIT 

Tregu i shumices ne Shkoder ne duar e mafies! Ate e kane Bajret me narkodeputetin Harusha. Ata bejne ligjin dhe diktojne tarifat qe duan. Lexoni denocimin e biznesmenit dixhital! sb

Pershendetje i Nderuar Dr jam nje biznismen dhe po’ ju shkruaj nga Shkodra Dua tju them qe vertet ligjin e bekan Mafja dhe te Fortit doktor Tregtaret e Shumices e Ata qe hyjen Brenda ne Treg duhet te paguajen ma shum se vlera sepse tregu i Shumices e Kan Bajrajt por ne Emer Te Deputetit Luan Harusha dhe aty ligjin e bejen Keta a te paguash sa dojen ata a mos te futesh fare ne Treg Der kur keshtu ju lutem Anonim.se Zdua Debate Jo nga Friga per vete por zdua te fus femijet Sherr sepse Fundi zdel mir a nga ata a nga Neve Zoti Ju Bekoft I mungon Shqiptaris

berisha per bajret


TË NGJASHME