HomeShowbiz

Çfarë po kurdisin këtë herë Flor Mumajesi dhe Ylli Limani?

Flor Mumajesi dhe Ylli Limani janë dy nga artistët më të dashur të showbiz-it shqiptar. Duket se dyshja ka bashkuar forcat dhe me siguri do të sjellin një super hit. Është Ylli ai që duket pranë mikrofonit, ndërsa Flori po punon për këngën. “Hana”, shkruan kantautori në foton e publikuar, duke zbuluar kështu edhe titullin e këngës.

View this post on Instagram

HANA? @ylllimani @fatjonmiftari

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on


TË NGJASHME