HomeShowbiz

Channing Tatum dhe Jessie J ribashkohen sërish?

Një burim ka thënë për E!News Channing Tatum dhe Jessie J, të cilët u ndanë para një muaji, janë parë së fundmi së bashku në Los Angeles.

Ata dukeshin në humor të mirë dhe bashkë tërë kohën, teksa ndanin mendimet rreth artikujve të ndryshëm.

Besohet se Channing dhe Jessie, vendosën të largohen nga njëri-tjetri sepse po përpiqeshin të shihnin si funksionon lidhja e tyre në distancë, për shkak të karrierës.

Ndërkohë, të dy artistët vitin e kaluar ishin parë pranë njëri-tjetrit në një makinë, vetëm pak muaj pasi Tatum ishte ndarë nga bashkëshortja Jenna Dewan.

Tatum dhe Dewan kanë një vajzë 6-vjeçare Everly.


G.T


TË NGJASHME