HomeShowbiz

Çiftet e serialeve me të cilët u dashuruam me shikim të parë

Mund të duket se lidhjet e dashurisë që shikojmë në ekran nuk janë njësoj si në jetën reale. Por pavarësisht kësaj disa seriale apo filma na kanë dhënë disa histori të bukura romantike të cilat i mbajmë mend edhe sot.

Ato na kanë treguar se dashuria është ndjenjë e fortë dhe se për të gjetur shpirtin binjak është luftë në botë e vërtetë. Historitë që i kemi parë në filmat dhe serialet na kanë mësuar më shumë për lidhjet tona sesi duhet te sillemi e ti mbajmë ato.
Më poshtë ne do ju rendisim çiftet më të spikatura të filmave që i kemi parë që në vegjëli e që na janë fiksuar që me shikimin e parë.

  1. Facundo Arana and Natalia Oreiro, Wild Angel

9-Courteney Cox and Matthew Perry, Friends

8Chris Noth and Sarah Jessica Parker, Sex and the City

7-Richard Gere and Julia Roberts, Pretty Woman

6-Kate Winslet and Leonardo DiCaprio, Titanic

5-Brad Pitt and Angelina Jolie, Mr. & Mrs. Smith

4-Renée Zellweger and Colin Firth, Bridget Jones’s Diary

3-Cybill Shepherd and Bruce Willis, Moonlighting

2-Jason Priestley and Jennie Garth, Beverly Hills, 90210

1-Julian McMahon and Alyssa Milano, Charmed

Po ju keni ndonjë çift tjetër që nuk është në listën e mësipërme më të cilët keni rënë në dashuri menjëherë sapo i keni parë?


TË NGJASHME