Lajme Lifestyle Moda

Çizmet me pak takë për të qënë në modë këtë sezon

Tendencat e vjeshtës  të 2019-tës do të ndryshonë mënyrën se si do të vishemi nga koka tek këmbët. Këtë herë artikulli i dedikohet çizmeve. Vjeshta do të sjellë në vëmendje ato kauboj, të bardha, të gjata, dyngjyrëse, me printe. Këto modele janë të përshtatshmë për t’u veshur me funde, fustane dhe pantallona. Me siguri mes tyre do të gjeni të preferuarat tuaja për të krijuar një look që ju përshtatet.


Related posts

Lajm i mirë për fansat e Selenës! Së shpejti publikohet albumi i saj më i ri

Xhensila Gotanews

“Presion” Ramës: Nëse je i sigurt për fitore, bujrum të shkojmë në zgjedhje

Mila

Tërmeti i fuqishëm në Korçë, ish-deputeti: Të shpallet gjendja e emergjencës

Mila
Na Kontaktoni!