Lajme Lifestyle Showbiz

‘Çmendet’ Agnesa Vuthaj, pozon pa të brendshme

Modelja dhe bukuroshja Agnesa Vuthaj ka vendosur që të shfaqet provokative kohëve të fundit.

E tillë ajo duket në fotot e saj të fundit që ka realizuar.

Ish Miss Kosova 2003 ka bërë një fotosesion me një fustan të kuq derisa paraqitet tepër seksi.


Ajo që bie në sy është se në këtë fotosesion bukuroshja duket se nuk ka të veshura fare të brendshme.

Përndryshe, nuk jemi mësuar ta shohim Agnesën në paraqitje të tilla kaq provokative.Related posts

Greqi/ Aksident tragjik, humb jetën 21-vjeçari shqiptar

Mila

Audi Q8, me një performancë unike dhe me një dizajn fantastik

Mila

“Bindja Demokratike” pa kryetar, por me bord drejtues

Mila
Na Kontaktoni!