HomeShowbiz

“Çmendet Venezia”, Georgina Rodriguez merr vëmendjen e të gjithëve

Georgina Rodriguez është padiskutim një ndër femrat më të bukura në botë, si dhe më “hot”, pasi format e saj të trupit, janë perfekte. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, ka pozuar para fotografëve në Venezia.

Me një fustan ngjyrë rozë të zbehtë, Georgina i ka lënë pak vend imagjinatës, duke ekspozuar këmbët e saj dhe duke pasur një dekolte të hapur. Të gjithë fotografët pas saj, ndërsa partnerja e CR7, nuk ngurroi të mbajë poza provokuese.


TË NGJASHME