Aktualitet Lajme Sociale

Çmimet e biletave të ‘Air Albania’, Rama u përgjigjet qytetarëve

Sot nisi fluturimet avioni i parë me flamur shqiptar në drejtim të Bolonjës në Itali. Kryeministri Edi Rama shpërndau në Facebook fotot e inaugurimit të fluturimit të avioni “Migjeni”, i cili fluturoi mëngjesin e sotëm mbi Adriatik.

Qytetarë të shumtë i janë ankuar kreut të qeverisë për çmimet e kompanisë ajrore shqiptare që janë më të larta se konkurrentët. Ata tregojnë me fakte se sa i presin biletat nga Tirana në Bolonjë dhe anasjelltas.

Disa nga komentet më pikante:

4414
122
2244
212
121

Related posts

Agnesa Vuthaj do ua rrëmbej zemrat të gjitha femrave me këtë postim

Mila

Salvini: Do të mar masa për fluksin e emigrantëve nga Ballkani

Klaudia gotanews

Berisha me mesazh të fortë para protestës së opozitës

Mila
Na Kontaktoni!