HomeSport

Çmimi i biletave për ndeshjen Shqipëri-Turqi

Shefi i sektorit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Lysien Nurishmi, sot ka një rol të ri: Menaxhimin e kësaj sfide hapëse të eliminatoreve.

Në një prononcim të shkurtër për Supersport, Lurishmi zbuloi mënyrën se si është organizuar takimi, numri i biletave të shitura si dhe tifo-grupet që do të mbështesin sot kuqezinjtë.

” Jemi të gjithë këtu për të organizuar një ndeshje normale dhe sa më afër standarteve që kërkonte UEFA. Të gjithë duam që të fitojë Kombëtarja.

Ka një limit kohor deri në orën 18:00 për blerjen e biletave. Të gjithë personat që duan të shohin ndeshjen, kanë edhe pak orë të mbetura. Mund t’i marrin si në Shkodër, ashtu edhe në Tiranë.


TË NGJASHME