HomePolitikë

Ç’po ndodh në Kukës? Berisha publikon videon: Mbi 100 policë e gardistë në…

Ndërsa kreu i qeverisë, Edi Rama pritet që të mbajë takimin elektoral në Kukës, nga ana tjetër opozita ka kërkuar leje për tubim në po të njëjtën orë në këtë qytet.

Ndërkohë ish-kryeministri Sali Berisha pak minuta më parë ka publikuar në facebook një video nga Kukësi, ku shfaqen mbi 1000 policë dhe qindra gardistë me mburoja, snajper, autoblinda dhe helikopterë. Dhe sipas tij, të gjitha mjetet po përdoren për mbrojtjen e Ramës.

Postimi i plotë:

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!

Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku! Nderim kryengritesve guximtar te Kukesit qe i kallin daten Edvin Frikacakut! Rama ik! Fitore! sb


TË NGJASHME