HomeShowbiz

CR7 baba për herë të pestë?! Ja detaji që na bëri të dyshojmë

Dyshime janë ngritur për yllin, Georgina Rodriguez për një shtatzëni të mundshme. Partnerja e Cristiano Ronaldos është fotografuar teksa po ndiqte ndeshjen midis Portugalisë dhe Serbisë, e në sy ka rënë barku i saj më i rrumbullakosur. Pasi fotot bën xhiron e rrjetit thashethemet dolën menjëherë: A janë në pritje të një fëmije modelja dhe Ronaldo ?

Nëse ky lajm konfirmohet dhe Georgina është në pritje të ëmbël do të ishte fëmija i pestë pas Cristiano Jr, binjakët Mateo dhe Eva të cilët erdhën në jetë nga një nënë surrogate si dhe Alana Martina e cila është edhe fryti dashurisë i Ronaldos dhe Georgina-s.


TË NGJASHME