HomeShowbiz

Çuna na vjen keq! Paris Hilton zyrtarizon lidhjen e saj me biznesmenin e njohur

Pas prishjes së fejesës së saj me Chris Zylka në nëntor të vitit 2018 Paris Hilton nuk u pa në krahët e asnjë personi tjetër…deri më sot.

Milionerja ka zyrtarizuar lidhjen e saj 1 vjeçare me të dashurin Carter Reum me anë te në një video tejet të bukur në Instagram.
Çifti shënon sot përvjetorin e parë të lidhjes dhe Paris ka postuar videon së bashku me një përshkrim tejet romantik.

Gëzuar përvjetorin dashuria ime. Gjëja ime e preferuar është të bëj kujtime me ty. Puthjet e tua janë magjike. Më pëlqen të jem e jotja dhe ti të jesh i imi”, ka shkruar Paris Hilton.

Çifti është munduar për rreth një vit ta mbajë lidhjen e tyre larg vëmendjes së mediave, mirëpo duket se nuk ia kanë arritur qëllimit.


TË NGJASHME