HomeShowbiz

Dafina në ishull për pushime me persona special

Dafina Zeqiri pas shumë angazhimeve në muzikë ka vendosur të pushojë për disa ditë.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, ku edhe zbuloi se po shoqërohet nga nëna dhe motra.

“Ajo nuk e din se ku ka aritur…hahaha kjo nuk është asgjë Mami. Ky është veç fillimi”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina është “A don Love?”, në duet me Noizyn, kurse po punon rreth finalizimit të këngës së re.

 


TË NGJASHME