HomeShowbiz

Dafina nuk i ndal provokimet

Dafina ka publikuar një imazh në bikini.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, më të cilën u shfaq e shtrirë pranë pishinës.

Këngëtarja tregoi format trupore dhe tatuazhet e shumta që i ka bërë muajt e fundit në pjesë të ndryshme të trupit.

“Lumturia vjen në ujë të kripur… Ndonjë këshillë për të më ndihmuar të gjej destinacionin tim të ardhshëm të ngrohtë këtë vit? Komentoni më poshtë”, ka shkruar ajo.


TË NGJASHME