HomeShowbiz

Dafina Zeqiri bëhet me flokët rozë

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor.

“La Reina” mban titullin kënga e saj më e re, të cilën ajo do ta publikojë së shpejti bashkë me klip.

View this post on Instagram

l a R e i n a . . . .

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on

//www.instagram.com/embed.js

Xhirimet duket se janë kryer këto ditë dhe këngëtarja ka menduar një paraqitje të veçantë edhe në këtë projekt.

Ajo ka vendosur të bëjë sërish ndryshime drastike në pamje, duke i ngjyrosur kësaj radhe flokët e saj me ngjyrën rozë.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Në një fotografi të ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Dafina shfaqet mjaft tërheqëse dhe atraktive me ndryshimin e ri.

Ndërkohë, në këtë imazh është i shkruar edhe titulli i projektit, që do të jetë i gatshëm për fansat e këngëtares në pak ditë.

View this post on Instagram

Nuk ki… ka shkon… . #laReina ? @hanaagimi

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on

//www.instagram.com/embed.js

TË NGJASHME