HomeShowbiz

Dafina Zeqiri: E di, unë duhet të kem një fëmijë…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri është mjaft aktive në rrjetet sociale si dhe në skenën muzikore.

Ajo në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 1 milionë ndjekës ndanë imazhe nga përditshmëria e saj. Këngëtarja momentalisht gjendet në Suedi ku është duke kaluar kohë me familjen e saj,.

Në një fotografi të publikuar në Instastory, artistja shfaqet duke mbajtur në krahë një fëmijë. “E di … Unë duhet të kem një fëmijë… Do të isha nëna më cool ndonjëherë”, ka shkruar Dafina mbi fotografinë e publikuar.

Gjithashtu, Dafina ka premtuar edhe projekte të reja muzikore para përfundimit të vitit 2018.


TË NGJASHME