HomeShowbiz

Dafina Zeqiri e nis ditën ndryshe

Dafina Zeqiri ka lënë pas aktivitetet në muzikë për të pushuar për disa ditë.

Dafi ka zgjedhur të pushojë në Maldive, e nga atje nuk ka nguruar të sjell imazhe provokuese.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi, ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur në bikini dhe një bluzë në pjesën e sipërme.

Kurse mbishkrimi i fotos është “Ku mete ti #Alo ku mete tilajmro… Pot mungoj ty, I knoe….”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, në duet me Noizyn.

 


TË NGJASHME