Lajme Showbiz

Dafina Zeqiri e zonja edhe në kuzhinë

Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me projekte të reja si dhe koncerte të shumta muzikore.

Zeshkania herë pas here sjell video dhe imazhe të ndryshme në llogaritë e rrjeteve sociale nga jeta si këngëtare si dhe private.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila ka treguar se nuk është vetëm artiste, por edhe në përgatitjen e ushqimeve.

Bukuroshja gjerë e gjatë ka treguar procedurën e përgatitjes së pastave, të cilat duken se janë të shijshme.

Zeqiri aktualisht është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve të ardhshëm.

 

Related posts

‘Jam egoist, hakmarrës…’, moderatori i njohur ‘shokon’ fansat

emanuela

Rama: Majori u kthye si hero

Mila

Tërmeti godet Turqinë, dëme të shumta materiale

Mila
Na Kontaktoni!