HomeShowbiz

Dafina Zeqiri i jep fund miqësisë me kolegen e saj? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

Është bërë e udhës tashmë që nëse personazhet e njohur heqin njëri-tjetrin nga Instagrami, të krijohet përshtypja sikur ata nuk flasin më. Noizy dhe Dafina Zeqiri prej disa ditësh nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram edhe pse dyshja ishte parë shpesh herë me njëri tjetrin madje publikuan edhe një bashkpunim së bashku që rezultoi shumë i suksesshëm.

Siç duket Dafina nuk qenka zënë vetëm me Noizyn, por edhe me mikeshën e saj, këngëtaren e njohur, Dhurata Dorën me të cilën thuhej se do sillte edhe një bashkëpunim.

Rezultate imazhesh për dafina dhe dhurata

Ato nuk ndiqen më ne instagram edhe kjo ka bërë që fansat të mendojnë se Dafina dhe Dhurata s’janë më shoqe edhe bashkpunimi i përfolur nuk do të realizohet.

collageff.jpg

Kujtojmë që pak ditë më parë u përfol gjithashtu se Noizy dhe Dhurata do të sillnin një bashkëpunim, mirëpo nuk dihet nëse ky është shkaku i prishjes së raportit mes dy këngëtareve.

dhre.jpg

TË NGJASHME