HomeShowbiz

Dafina Zeqiri i propozon për martesë aktorit të njohur

Për të qenë sa më afër ndjekësve të saj, Dafina kohëve të fundit po tregohet  aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove të ndryshme nga koncerteve si dhe nga përditshmëria e saj.

Në mesin e personave që Dafina ndjekë në rrjetin social Instagram është edhe aktori i njohur amerikan Michael B. Jordan të cilit ajo sot i ka propozuar për martesë.

Ajo ka publikuar një fotografi ku tregon se e ndjekë aktorin në Instagram, teksa ka lënë këtë mbishkrim “A do të martohesh me mua? Michael B. Jordan”.

 


TË NGJASHME