HomeShowbiz

Dafina Zeqiri me poza tërheqëse në makinë

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të jetë shumë aktive në tregun muzikor shqiptar.

Ajo ka treguar se është në përgatitje të disa këngëve të reja, që pret të lançohen së shpejti.

Ndërkohë, Dafina vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja Zeqiri vendosi që të publikojë për fansat në Instagram disa fotografi nga makina, ku shfaqej në poza mjaft tërheqëse.

“Asnjëri nuk më njeh siç e njoh unë veten”, shkruan këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografive.


TË NGJASHME