HomeShowbiz

Dafina Zeqiri në zi!

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka humbur së fundmi një prej personave të dashur për të, nënën e menaxherit të saj me të cilën kishte një raport shumë të mirë. Këngëtarja ka shpërndarë në instastoryn e saj një foto të nënës së menaxherit ndërsa ka shprehur ngushëllimet e saj me këtë rast.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë dhe të gjithë dashamirësve edhe neve, një grua e mrekullueshme na la sot, ti do të kujtohesh gjithmonë si një qenie njerëzore e jashtëzakonshme Tete”, shkruan Dafina.

BUD.jpg

TË NGJASHME