HomeShowbiz

Dafina Zeqiri provokon sërish me veshjen e saj

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri apo siç njihet ndryshe diva e muzikës shqiptare ka arritur të jetë ndër emrat më të dashur për publikun që prej daljes së parë në skenën muzikore.

Dafina Zeqiri tashmë është këngëtare mjaft e afirmuar në skenën shqiptare dhe pas vetes ka një numër të madh fansash që e pëlqejnë muzikën e saj.

Edhe pse e re në moshë Dafina hyri në botën muzikore, ajo u kujdes që gjithmonë ti ofrojë publikut më të mirën.

Vit pas viti Dafina solli këngë të cilat shndërroheshin mënjëherë në hite, e që sukseseve sigurisht ua ka gëzuar shumë.

Projekti i lansuar së fundmi nga Dafina është kënga “vuj vuj vuj” e cila për pak kohë arriti të marr mbi 9 milionë klikime në kanalin “Youtube”.

Së fundmi publikoj një video nën tingujt e kësaj kënge, e veshur me një sako të zbërthyer tek gjoksi Dafina duket shumë atraktive dhe joshëse.

Dafina Zeqiri

Posted by Kosovarja Video on Wednesday, February 5, 2020

TË NGJASHME