HomeShowbiz

Dafina Zeqiri vë në pah tatuazhet e reja

Artistja kosovare, Dafina Zeqiri ka sjell një mori imazhesh në rrjetet sociale në të cilat ka vënë në pah tatuazhet e shumta.

Poza të shumta dhe mjaft provokuese kanë bërë që të komentohen vazhdimisht nga publiku dhe ndjekësit e saj.

Kështu, në postimin e fundit Zeqiri, shfaqet goxha provokuese teksa si fokus ka të pasmet në momentin kur pozon para makinës luksoze.

“Zoti më ka bekuar si të kisha alergji të këqija”, shkruan ajo.


TË NGJASHME