HomeShowbiz

Dafinën uron ndryshe nga të tjerët

Dafina Zeqiri, është gjithmonë njëra ndër më të përfolurat, për imazhet që ajo sjell në rrjetet sociale.

E sigurisht edhe këtë herë ska si të jetë më ndryshe.

Së fundmi ajo ka hedhur në foto në Instagram, e cila ka uruar festën e 28 nëntorit.

Në foton e postuar ka vendosur një kapelë e që ishte e njëjta pothuajse si e Skëndërbeut, dhe njëkohësisht kishte bërë edhe Shqiponjën.

Dafina si gjithmonë, edhe këtë herë, arriti që të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve me veprimet e saj.


TË NGJASHME