HomeSociale

Dako sërish në përgjime, të rinjtë sulmojnë me vezë bashkinë

Ka nisur protesta para bashkisë së Durrësit pas publikimit të përgjimeve nga Bild.

Të rinjtë demokratë të vendosur në shesh dolën me pankarta: Rama, Dako IK!

Por ata nuk e ka kanë lënë me kaq, ata kanë goditur me vezë godinën e bashkisë dhe kanë shkelmuar derën e saj.


TË NGJASHME