HomeShowbiz

‘Dashuri e vërtetë dhe e pastër’, Elita dedikim prekës Gjikos dhe Zërit

Elita Rudi është një ndër prezantueset më simpatike e cila shpesh herë publikon foto të djalit të saj në Instagram.

Ajo i është shumë mirënjohëse bashkëshortit të saj reperit të njohur Gjiko , me të cilin njohu dashurinë e vërtetë që i fali një engjëll si Zëri.

Në një postim të bërë pak minuta më parë, moderatorja na tregon një moment të ëmbël gjatë mëngjesit, kur Gjiko dhe Zëri ndodhen ende në shtrat duke fjetur së bashku, dhe duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit.

“Tek bashkëshorti im shoh dashurinë e vërtetë, tek djali im dashurinë e pastër”- shkruan Elita.


TË NGJASHME