HomeSport

Dashuria nuk njeh moshë, mamaja e yllit brazilian lidhet me një djalë 22-vjeçar

Vetëm para pak kohësh, mamaja e yllit brazilian Neymar u nda nga bashkëshorti, njëkohësisht edhe babai i yllit brazilian. Megjithatë, Nadia Goncalves, ka vendosur mos të qëndrojë shumë kohë beqare dhe ka zgjedhur një partner të ri për veten.

Nëpërmjet një fotoje në instagramin e saj, mamaja e yllit brazilian ka vendosur t’i tregojë të gjithëve rreth romancës së saj të re. Në fakt bëhet fjalë për një djalë që është shumë, shumë i ri. Madje është 6 vite më i vogël se djali i saj Neymar.

View this post on Instagram

O inexplicável não se explica, se vive… ??

A post shared by Nadine Gonçalves (@nadine.goncalves) on

Sido që të jetë, në Amerikën Latine, askush nuk e vë re moshën dhe këto gjëra janë të zakonshme. E rëndësishme është, që çifti të jetë i lumtur dhe gjithçka të shkojë mirë.


TË NGJASHME