HomePolitikë

Debat i nxehtë mes Malos dhe Gjuzit

Gazetari Bejdo Malo i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora është përplaur me kryetarin e Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi duke i thënë se i ishte hedhur Ramës në qafë.

Kjo deklaratë nuk është pranuar nga Gjuzi deklaroi se nuk i kishte hipur në qafë se nuk ishte i LGBTI-së.

Malo: Nuk të takon ty zoti  Gjuzi të flasësh kështu për Lulzim Bashën dhe nuk të takon të bëhesh me Ramën nëse je konservator.

Gjuzi: Kush tha që jam bërë me Ramën?

Malo: Ti i je hedhur në qafë.

Gjuzi: Mos më thuaj mua i ke hipur në qafë se unë nuk jam i LGBTI-së, ke ngatërruar adresë Bejdo. Nuk jam i LGBTI-së që ti hidhem në qafë Ramës.


TË NGJASHME