HomeShowbiz

Dedikimi për Hailey Baldwin/ S’do e donim të gjitha një mashkull të tillë?!

Hailey dhe Justin Bieber janë tmerrësisht të dashuruar me njëri-tjetrin .

Justin dhe Baldwin janë një ndër çiftet që komentohen më së shumti në media.

Megjithëse gjithçka në lidhjen e tyre ndodhi sa hap e mbyll sytë dhe së fundmi kanë patur probleme në martesë, dashuria ka triumfur mbi gjithçka.

Ata nuk ngurrojne t’i shprehin para botës ndenjat për njëri-tjetrin.

Justin nuk humb asnjë rast për të treguar sa shumë e vlerëson partneren dhe sa shumë ka mësuar prej saj.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një foto me partneren, duke treguar edhe njëherë ç’ndjen për të.

“Do të jemi më të mirë tek të 70-at zemër. Të dua çdo ditë e më shumë. Ti më vë përpara sfidave, më jep forcë dhe je shumë herë më e paparë se unë dhe jam në rregull me këtë.”- janë fjalët e Justin-it për Hailey-n.

Image result for Justin i tha publikisht Hailey-t
TË NGJASHME