HomeShowbiz

Del kënga e Kupës së Botës, e kënduar nga Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith

Kënga e FIFA World Cup është publikuar në YouTube. Himni i Kupës së Botës është kënduar nga këngëtarja shqiptare Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. “Live it up” ëshët titulluar kënga shumë ritmike. Ky bashkëpunim konsiderohet një sukses i jashtëzakonshëm i Era Istrefit në tregun muzikor ndërkombëtar/kohajone.com


TË NGJASHME