HomeShowbiz

Demi Rose çmend me linjat trupore joshëse

Ajo është e famshme për kthesat e saj dhe fizikun për t’ia pasur zili.

Dhe Demi Rose i gëzoj 10.5 milionë ndjekësit e saj me pamjet e fundit nga mediat sociale të dielën, duke postuar një selfie zbuluese.

Ajo është e famshme për kthesat e saj dhe fizikun për t’ia pasur zili.

Modelja 24 vjeçare shfaqi trupin e saj me këtë veshje të kuqe, nën rrezet e diellit në Ibiza.
TË NGJASHME