HomeShowbiz

Demi Rose “kërkon” vëmendje!

Modelja e cila ndiqet nga miliona fansa në rrjetet sociale, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me format trupore të kolme.

Demi Rose, guxon shpesh të publikoj foto me bikini super të vogla dhe me pozat që merr po ‘çmend’ çdo herë e më shumë fansat.

Ajo, i ka bërë ndjekësit të harrojnë se çfarë ka shkruar në Instagram pasi ua mori mendtë me fotot.

“Buzëqesh çdo shans që merr. Jo sepse jeta ka qenë e lehtë, e përsosur ose pikërisht ashtu si e prisnit, por sepse ju vendosni të jeni të lumtur dhe mirënjohës për të gjitha gjërat e mira që keni dhe për të gjitha problemet që njihni ju nuk keni. “, ka shkruar bukuroshja.


TË NGJASHME