HomeShowbiz

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me postimet e fundit

Demi Rose është një modele shumë e njohur dhe e bukur për të gjithë publikun në mbarë botën.
Ajo shpesh ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të gjithë fansave të saj me postimet e fotove dhe videove provokuese. 
Njihet si një ndër femrat më bombastike, dhe së fundmi ka postuar disa foto në llogarinë e saj të Instagramit.
Modelja është shfaqur tepër e nxehtë teksa xhironte një set fotografik. Ajo shfaqet e veshur me bikini të bardha, shumë të vogla për përmasat e saj, ku na lë pak vend për imagjinatën.

auto_demi-rose2_11558357974.jpg
auto_demi-rose31558357970.jpg
auto_demi-rose11558357979.jpg

TË NGJASHME