HomeShowbiz

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës

Demi Rose, i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Sërish në Instagram ka treguar gjoksin bombastik dhe ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Demi e ka provuar edhe nëse i shkon ngjyra e bardhë në flokë, ndaj ka vendosur një paruke, ndryshim ky i cili u pëlqye nga fansat e saj.

Modelja në rrjete sociale posedon edhe foto nudo.

View this post on Instagram

Do blondes have more fun?

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on


TË NGJASHME