HomeShowbiz

Demi Rose nuk ndalet, me foton e fundit na la pa fjalë

Ajo nuk heziton të tregojë format e saj seksi dhe të guxoje me veshjen dhe këtë herë Demi Rose ka treguar format e saj perfekte .

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat më së shpeshti shfaqet gjysmë e zhveshur.

Modelja duket se ende nuk e ka përfunduar verën, ajo po vazhdon të publikojë fotografi provokuese.

Image


Në imazhin e fundit, Demi në plan të parë kishte gjoksin bombastik, teksa kishte vënë në qafë një varëse të markës “Chanel”.

Demi Rose shpeshherë wshtë krahasuar edhe me Kim Kardashian për format trupore.


TË NGJASHME