HomeShowbiz

Demi Rose, seksi dhe joshëse nga xhungla

Demi Rose di të tërheqë vëmendjen në pothuajse çdo gjë që ajo bën. Së fundmi modelja seksi është shfaqur tepër joshëse në një fotosesion të zhvilluar në Bali, Indonezi.

Rose ka pozuar përpara aparatit në xhungël, e veshur me një palë bikini dhe një rrip të lidhur në kokë, pamje e cila përshtatej më së miri me vendin ku ajo pozonte.

Për më tepër le të shijojmë disa prej fotove…


TË NGJASHME