Lajme Lajmi i Fundit Sport

Dëmtohet rëndë Elseid Hysaj

Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli po zhvillon kundër Torinos.

Mbrojtësi shkodranë në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë.

Akoma nuk dihet grada e dëmtimit, teksa ky është një lajm i keq edhe për Kombëtaren shqiptare, pasi duhet të bëjë pa kapitenin me shumë mundësi në ndeshjet kundër Turqisë dhe Islandës.

VIDEON e gjeni këtu: https://www.supersport.al/hysaj-del-me-barrele-humbet-ndeshjet-me-turqine-e-moldavine/

Related posts

Negociatat, CDU/CSU voton rezolutën për Shqipërinë, ja çfarë vendosi

Klaudia gotanews

I biri hoqi dorë nga shtetësia shqiptare, ish-presidenti Nishani tregon arsyen

PD mbledh grupin parlamentar, reagon Bylykbashi

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!