HomePolitikë

Denoncimi i Berishës: Vdes një nga truprojat e Ramës, tjetri rëndë

Ish-kryeministri Berisha ka akuzuar policinë se po fsheh sipas tij një ngjarje të rëndë të ndodhur në Librazhd, ku sipas tij, një nga bodigardët e kryeministrit Rama ka ndërruar jetë, ndërkohë që një tjetër është rëndë.

Me nj postim n faqen e tij në Facebook, Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital shkruan se “Thuhet se njeri nga badiguardet e tij ka ndrruar jete dhe tjetri eshte ne gjendje te rende”.

Postimi i Berishës

Akuzohet narkopolicia se fsheh pasojat e renda te aksidentit te Edvinit ne Librazhd.

Thuhet se njeri nga badiguardet e tij ka ndrruar jete dhe tjetri eshte ne gjendje te rende.

Iu bej thirrje mediave te hetojne kete çeshtje.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktorr Po qarkullojne lajme
Qe mund te kete vdekur njeri nga 2 bodygarden qe shtypi eskorta rames Tjeteri eshte ne gjendje te rende por policia dhe garda heshtin sikur nuk ka ndodhur gje.

berisha

TË NGJASHME