Lajme Showbiz

Deputeti i njohur ‘shkak’ që Xhensila dhe Besi janë bashkë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj njihen si ndër çiftet më të komentuara të showbizit.

Bes Kallaku ka zbuluar historinë e njohjes me Xhensilën, por askujt nuk do t’i shkonte ndër mend se si u takuan ata.

Aktori ka zbuluar se takimi mes Besit dhe Xhensilës ndodhi falë deputetit Nard Ndoka.

“Sebepi që sot unë jam i martuar dhe kam familjen time është Nard Ndoka. Ai më nxori nga shtëpia atë ditë kur takova Xhensilën për herë të parë. Më mori në telefon dhe më tha: ‘Jam në rrugë për në Vlorë, do vish?’. Unë i thash ‘po’ dhe kur zbrita te Zogu i Zi, takova Xhensilën”, ka thënë Besi.

Related posts

Nuk e pranojnë lidhjen, ky detaj i nxori zbuluar Bora Zemanin dhe Donald Veshajn

emanuela

Elva Margariti flet për projektin më të ri të Ministrisë së Kulturës

Anxhela news

OSHEE: Zonat e Tiranës ku sot do të ndërpritet energjia elektrike

Mila
Na Kontaktoni!