HomeSport

Derbi shumëpritur, Partizani thirrjeve tifozëve për të blerë më shumë bileta

Interesimi për derbin e kryeqytetit është shumë i madh. Partizani dhe Tirana do të përplasin “brirët” në “Air Albania” dhe tifozët nuk duan të humbasin një mundësi të tillë, për të parë këtë sfidë.

Klubi i Partizanit i bën thirrjet tifozëve nëpërmjet faqes zyrtare në “Facebook”, të nxitojnë të blejnë biletën e tyre, pasi vetëm në katër orë janë shitur plot 7 mijë bileta.

Kur duhen edhe pak më shumë se 24 orë për të nisur derbi, duket se “Air Albania” do të presë një numër të madh tifozësh.


TË NGJASHME