HomeShowbiz

Dëshira e Kendall Jenner: Të jetë asistentja e Beyonces

Në një intervistë të dhënë se fundmi Kendall Jenner është shprehur se dëshiron të punojë si asistentja personale e Beyonce për 1 vit.
Modelja e famshme po shkëlqen në sezonin e Javës së Modës në kryeqytetet kryesore të modës por mesa duket nuk i mjafton kjo karrierë.
“Dua të punoj për Beyonce. Dua të di çfarë ha ajo në mëngjes, çfarë gatuan në drekë e çfarë konsumon në darkë. Jam shumë kurioze të mësoj se çfarë serialesh pëlqen ajo dhe cilin po ndjek momentalisht” -tha Kendall duke treguar se është një fanse e zjarrtë e divës së muzikës.


TË NGJASHME