HomeShowbiz

“Destiny’s Child”, Beyonce po ribashkon grupin

E frymëzuar nga Victoria Beckham e cila bëri bashkë grupin “Spice girls”, Beyonce ka menduar të ribashkojnë grupin e saj “Destiny’s Child”.

Këngëtarja ka nisur lëvizjet për të ribashkuar grupin, duke kontaktuar me ish-antaret e “Destiny’s Child”.

Michelle Williams dhe Kelly Rowland po udhëtojnë në Evropë dhe shumë shpejt do t’i bashkohen koncerteve të Beyonce-s.

Ky lajm ka gëzuar fansa të panumërt të “Destiny’s Child”, i cili mbetet një ndër grupet më të dëgjuar e të preferuar nga publiku.


TË NGJASHME