HomeRajon

Detektivi privat gjendet i vrarë në zyrën e tij

Një detektiv i mirënjohur privat në Selanik u gjet i pa jetë brenda zyrës së tij. Sipas thestival.gr, 71-vjeçari i pafat u gjet nga një mik i cili kishte qenë në kërkim të tij që prej një dite më parë.

Ai shkoi në zyrën e detektivit në rrugën Sappho dhe hapi derën me çelësin që i kishte dhënë, ndërsa u përball me pamjen e rëndë.

Miku i tij deklaroi se pa se ai kishte një plagë arme në gjoks ndërsa, armën, e kishte mbi tavolinë.

Sipas hetimeve të deritanishme, ekspertët kanë përjashtuar mundësinë e një atentati, pas provat kanë treguar se bëhet fjalë për një vetëvrasje.


TË NGJASHME