HomeShowbiz

Dhe Oscar për fustanet më mbresëlënës shkon për Kylie Jenner

Kylie Jenner nuk fitoi një Oscar për Këngën më të Mirë Origjinale për perfomancën e saj në “Rise and Shine”, megjithatë ia doli që të vidhte vëmendjen e të gjithëve në festën Vanity Fair Oscar Party. Kylie veshi jo një, por dy fustane.

Fillimisht u paraqit me këtë super fustan nga Ralph & Russo, për të cilin mund të merrni kohën tuaj për ta adhuruar.

View this post on Instagram

after party ??

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Dhe Oscar për fustanet më mbresëlënës shkon për

Pastaj u zhduk dhe ia behu me një tjetër fustan, këtë herë të kuq flakë nga Vivienne Westwood. Sërish merrni kohën tuaj për ta adhuruar.

Ja dhe Kim meqë po pyesni.

Dhe Oscar për fustanet më mbresëlënës shkon për

TË NGJASHME