Lajme Lifestyle Moda

Dhjetë fustanet që duhet t’i keni me patjetër në garderobën tuaj

Sipas shtëpive të modës shpeshherë kemi parë që janë referuar më tepër gjatësisë mesatare, printet e leopardit dhe polka. Me ndihmën e Google, Who What Wear përpiluan një listë me gjithë fustanet që njerëzit kanë kërkuar më së shumti gjatë 2019-s. Vihet re se preferohet gjatësia mesatare, printet e leopardit dhe polka dot mbizotërojnë listën dhe se firma më e kërkuar është Self-Portrait.

1. Fustan i shkurtër i zi

2. Fustan me print leopardi

3. Fustan me mëngë të gjata

4. Fustan T-shirt

5. Fustan me pika

6. Fustan i gjatë me mëngë të gjata

7. Fustan mature i kuq

8. Fustan Ted Baker

9. Fustan me print gjarpri

10.Fustan nuseje Monsoon


Related posts

Mësohet se çfarë e lidh Adrola Dushin me Eugent Bushpepën

Mila

Përballja me Sheriff Tiraspol, Lerda merr një dhuratë nga drejtuesit e klubit

igligota

Kukan: Maqedonia e Veriut mund të marrë një datë në vjeshtë, Shqipëria më pak mundësi

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!