HomeSport

Dhuna ndaj gjyqtarëve, dënohet ekipi i Besës

Komisioni i disiplinës ka dënuar ekipin e Besës, për shkak të dhunës ndaj gjyqtarëve në ndeshjen me Bylysin të shtunën në Kavajë.

Komisioni vendosi humbje 3-0 në tavolinë për shkak se sfida e zhvilluar u ndërpre në minutën e 75’ për të mos rifilluar më, si dhe Besa do të luajë 8 ndeshje në stadiumin e saj me dyer të mbyllura.


TË NGJASHME