HomeLajme

Dhunë në familje, pranga 35-vjeçarit

dhune

Në Elbasan një 35-vjeçar është arrestuar, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes së tij.

Njoftimi. Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

A.T., 35 vjeç, banues në fshatin Papër- Sallak, Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.


TË NGJASHME